cover20esfand-frameless600px

سناریو 20 اسفند

(5 تا 16 نفر)

پیش خرید این بسته با تخفیف :

ایونت سالانه شب مافیا که هر سال 20 ام اسفند ماه برگزار می گردد امسال نیز با شکوه تر از سال های گذشته به صورت سراسری برگزار میگردد و به برندگان جوایز نفیسی اعطا خواهد شد.

ایونت امسال یه ایونت همگانی خواهد بود و با یک سناریو واحد  انجام می شود، بدین ترتیب که بازیکنان در هرکجای ایران که باشند ابتدا در مرحله مقدماتی با هم رقابت میکنن و بازیکنان برتر معرفی می شوند به مراحل بالاتر که به ترتیب در سطح شهر، استان، بین استانی با هم به رقابت می پردازند و در نهایت 15 نفر به مرحله فینال که در روز 20 اسفند در تهران برگزار می شود راه پیدا میکنند. این رو هم بگیم که جوایز هم به بازیکن برنده و هم به ایونت گزاری که اون رو معرفی کرده تعلق خواهد گرفت.

به همین دلیل بود که در نظر گرفتیم کارت های مربوط به سناریو این رقابت ها رو به صورت یک بسته تولید و در دسترس همگان قرار دهیم تا شرایط برابری برای همه بازیکنان فراهم شود. شما با تهیه این بسته علاوه بر اینکه یک بسته جیبی شب مافیا خواهید داشت میتونید خودتون رو برای این مسابقه آماده کنید.

نقش های این سناریو عبارت اند از: رئیس مافیا، شاهکش، جراح، دورو، مافیای خاص، شهروند خاص، دکتر، کاراگاه، شهردار،افشاگر، گورکن، کلانتر، گردن کلفت، قاضی، دستکج و طلخک

نکته: قوانین بعضی از نقش ها تنها برای این سناریو کمی تغییر یافته که در راهنمای بسته این تغییرات ذکر شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایونت امسال، ویدیویی که در انتها آمده است رو حتما تماشا کنید.

خرید بسته سناریو 20 اسفند :

مجموعه بازی های دورهمی جواهری طراح و تولید کننده بازی های فکری رومیزی و دورهمی می باشد. شما میتوانید برای آشنایی با سایر محصولات ما وارد لینک زیر شوید.

Web designer : CoTMH