خانواده دورهمی

مجموعه بازی‌های دورهمی با هدف رشد و ترویج فرهنگ بازی‌های دورهمی و دست جمعی در کنار اعضای خانواده و دوستان در سال 94 آغاز به کار کرد.در طول این سالها با مطالعه دقیق رفتاری و و گسترش بازی‌های دیجیتال و جدایی بین اعضای خانواده برآن شدیم تا بازی های نوستالژی و قدیمی را به شکلی نوین همراه با ساز و کار جدیدی روانه بازار کنیم.در ابتدا بازی “اسم و فامیل” ، “پانتومیم” و مافیا که با عنوان “شب‌مافیا“طراحی شده است، با طراحی مجدد و شکل گیری ساز و کار جدیدی تصمیم گرفتیم روانه بازار کنیم.

حمایت از تولید داخلی

مجموعه بازی‌های دورهمی با هدف حمایت از تولید داخلی و گسترش و رشد هرچه بیشتر بازی‌های رومیزی و کارتی بزودی بازی‌های دیگری را نیز وارد بازار خواهد کرد امیدواریم تا شما نیز با تهیه و بازی کردن این بازی‌ها با دوستانتون به رشد گسترش این موضوع کمک شایانی بکنید.

شما هم می توانید

برای ارتباط با ما میتوانید از طریق فضای مجازی و یا شماره تلفن های اعلام شده در صفحه تماس با ما اقدام کنید.  همچنین برای ارسال طرح‎‌ها و پیشنهادهای خود به صفحه گفته شده رجوع فرمایید. ما با حمایت از طرح‌های برتر آن‌هارا تولید و روانه بازار میکنیم.

نظر کارشناسان درباره ی مجموعه دورهمی

نظر کارشناسان  “BoardGameGeek” در مورد حضور مجموعه دورهمی در  SPIEL ‘19 :

ویدیو کامل در اینجا

BGG

It is an intresting news, two game publisher from Iran Reality Game and Dorehami Games will be at Spiel with their title .however there has been some complications getting there because of US sanction

نقد مجله ی معتبر “ُShut Up and Sit Down” در مورد بازی آخرین ایستگاه :

برای مشاهده متن کامل کلیک کنید

SH-SD

The Last Station tickled my wick quite emphatically by promising a storytelling social deduction game set in Veresk, the last train station before Tehran

اهدای نشان ویژه وبسایت تخصصی “رومیز” به بازی شب مافیا :

ویدیو معرفی و نقد کامل این بازی را اینجا ببینید

roomizgame
امیر سلامتی - roomizgames.ir

تجربه ای که با بازی شب مافیا داشتم بسیار متفاوت بود و خیلی خوش گذشت. در طراحی جعبه بازی یک نوع احترام به مخاطب دیده می شود که از نظر من خیلی ارزشمند است.

نقد مجله ی اینترنتی “ُویجیاتو” در مورد بازی شب مافیا :

برای مشاهده متن کامل کلیک کنید

vigilogo2-compressor
حسین توکلی - vigiato.com

شب مافیا عنوانی است که می‌توان با خیال راحت به عنوان یک مرجع واحد به آن تکیه کرد. کاراکترهای جدید به هیچ عنوان بالانس بازی را برهم نزده‌اند که نشان از ذوق و هوشمندی طراحان دارد. خروجی محصول بسیار تمیز و با کیفیت از آب درآمده است.